Перейти к содержимому

Услуги программиста 1С
Профессиональные программисты 1С.
Весь комплекс услуг сопровождения 1С.

Курсы 1С
Бухгалтерам, менеджерам
и программистам.
Бесплатно!
Живое индивидуальное обучение по 1С.

Чому реквезит контрагента ІПН та №свід.плат.ПДВ не періодичн

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 5

#1   sashaprempak

sashaprempak

Майор

• Пользователи
    • PipPipPipPip

Отправлено 07 April 2011 - 15:56

Чому реквізит контрагента ІПН та №свід.плат.ПДВ не періодичний в 1С 7.7. ?
Багато контрагентів змінюють св. платників ПДВ, було б зручно відслідковувати історію змін, тому що інколи потрібно зробити друк ПН зі "старим" № свідоцтва платника ПДВ.
Зробити його розробникам періодичним важко/не можливо ? Чи я щось не розумію ?
Питання риторичне. Правити конфігурацію силами програмістів не збираюсь. От просто цікаво - чого так.
  • 0

#2   ivisor

ivisor

Генералиссимус

• Пользователи
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Отправлено 08 April 2011 - 12:35

sashaprempak, По тому что с периодическими реквизитами сложнее работать да и на быстродействии не лучшим образом сказывается. В общем если одним словом - это гиморно, а пользы 0,х десятых % cool Проще для таких случаев завести нового контрагента.
  • 0

#3   Valerka

Valerka

Генералиссимус

• Пользователи
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Отправлено 08 April 2011 - 22:42

sashaprempak, чомусь мені здається, що "правильні" бухгалтери при зміненні вищевказаних реквизитів, заводять у базі 1С нового контрагента, і всі проблеми одразу відпадають smile ?
  • 0
Можно ответить на любой вопрос, если вопрос задан правильно.
Если сообщение помогло Вам - не забудьте нажать на МАЛЕНЬКУЮ стрелочку справа снизу Изображение

#4   Igorr

Igorr

Майор

• Пользователи
    • PipPipPipPip

Отправлено 09 April 2011 - 11:49

ivisor, Valerka, Не зовсім коректна порада з Вашої сторони, тому, що зміна свідоцтва платника ПДВ не призводить до виникнення нової юридичної особи, тобто взаємовідносини між контрагентом та "нашою" фірмою продовжуються. Вони не розпочинаються з нуля. Саме тому заносити нового контрагента в справочник при зміні свідоцтва платнгика ПДВ є не коректним. Іще, при зміні свідоцтва платника ПДВ не змінюється код ЄДРПОУ, а тому, якщо занести новий контрагент, то в справочніку буде два контрагента з однаковим кодом ЄДРПОУ, що є некоректним. Я згідний з sashaprempak, що цей реквізит мав-би бути періодичним, чому його не зробили таким, мені також не зрозуміло. Хоча, я згідний з ivisor, користі від періодичності даного поля дуже мало.
  • 0

#5   5_kopeek

5_kopeek

Генерал-лейтенант

• Пользователи
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Отправлено 09 April 2011 - 12:16

sashaprempak, а мені здається, що "правильні" бухгалтери не виписують документи заднім числом crazy , а поскільки 1С все робить правильно, то і не робила даний реквізит періодичним. До речі, раніше зміна № св. соріше була виключенням, ніж правилом. Вийти з положення можна записавши дату зміни і старий номер в поле Контакт с, а у разі виникнення потреби, замінити номер, роздрукувати і знову замінити, якщо не хочеться модифікувати конфігурацію.
  • 0

Услуги программиста 1С

#6   sashaprempak

sashaprempak

Майор

• Пользователи
    • PipPipPipPip

Отправлено 11 April 2011 - 22:04

5_kopeek, Valerka, ivisor, Інколи, навіть "правильний" бухгалтер повинен повторно видати\виписати податкову за минулий період (контрагенти ці податкові тупо гублять, а в них перевірки cry . Сказати людям - "То Ваші проблеми", буде справжнє западло). Два контрагента з одним ЄДРПОУ - моветон.
Хоча звичайно я згідний, що заради цього дописувати конфу - немає сенсу. Вийдем з ситуації, це не важко.
З Ваших відповідей, шановні, я зрозумів - програмістам які писали стандартну конфу 1С було просто "влом" гратися з цим реквізитом.
Думаю тему можна закривати.
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных